+37125451444
info@meridian.lv
Mājas Mācības ārzemēs Valoda plus sports Сity Football Language School

Šī programma paredzēta 9-17 gadus veciem bērniem un pusaudžiem (zēniem un meitenēm), kas aizrāvušies ar futbolu un vēlas iekļauties angliski runājošā vidē ne tikai ar pašas valodas palīdzību, bet arī piedaloties futbola spēlēs un treniņos pieredzējušu treneru uzraudzībā.

Skola

Divu nedēļu programma notiek futbola akadēmijā City Football Academy, kas atrodas Mančestrā. Līdz ar to jaunajiem futbolistiem ir iespējas pilnveidot savas valodu zināšanas un spēles iemaņas pilsētā, kur katru dienu trenējas pasaules futbola zvaigznes.
Angļu valodas nodarbības veidotas tā, lai jaunā futbolista dzīvi maksimāli pietuvinātu profesionāla sportista ikdienai. Mācību programmas dalībnieki pilnveido savas valodu zināšanas ne tikai piedaloties spēlēs ar vienaudžiem no visas pasaules, bet arī analizējot spēļu gaitu, piedaloties improvizētās preses konferencēs, daloties savās domās par pareizu ēdināšanu un dažādām futbola taktikām, iemaņām un prasmēm.

Dzīvošana

Skolēni dzīvo Mančestras universitātes studentu kopmītnēs, kas atrodas netālu no City Football Academy, kur notiek nodarbības un treniņi.
Skolēni dzīvo vienvietīgās istabiņās ar visām ērtībām. Tiek nodrošināta ēdināšana trīs reizes dienā – brokastis un vakariņas kopmītnēs, bet pusdienas futbola akadēmijā. Brīvdienās, kad ir ekskursijas, audzēkņiem tiek dotas līdzi iepakotas pusdienas. Kopmītnēs pieejami veļas mazgātavas pakalpojumi (par papildus maksu). Skolas teritorijā pieejams wifi.

Mācību programma

Angļu valodu pasniedz kvalificēti skolotāji. Arī futbola treniņi ir neatņemama un ļoti nozīmīga valodas apguves daļa. Studenti mācās pielietot savas angļu valodas zināšanas treniņos, spēles taktikas izstrādē, komentējot spēli, apspriežot ēdināšanas un treniņu grafikus, kā arī piedaloties īstos futbola mačos.

Datumi (2024)

30.06 - 02.08

Ierašanās diena: svētdiena
Ilgums: 1 min nedēļa

Cenā iekļauts

Mācības, dzīvošana universitātes kopmītnē, katru dienu transfērs uz City Football Academy un atpakaļ, ēdināšana trīs reizes dienā, 15 angļu valodas nodarbības nedēļā, 15 stundas futbola treniņu nedēļā, 7 vakara pasākumi, 1 ekskursija brīvdienās, 1 ar futbolu saistīta interaktīvā ekskursija, futbola forma un apavi, mācību kursa materiāli.

Cenas ir norādītas angļu mārciņās (GBP).

Nosaukums Ned. Cena Summa

English + Football - 1 nedēļa

-

+

21150

English + Football - 1 nedēļa

Ned.

Cena

Summa

-

+

2115

0

Transfērs

Nosaukums Ned. Cena Summa

Transfērs - pēc pieprasījuma

-

+

00

Transfērs - pēc pieprasījuma

Ned.

Cena

Summa

-

+

0

0

Reģistrācijas maksa

Nosaukums Ned. Cena Summa

Skolas registrācijas maksa

-

+

5050

Aģentūras registrācijas maksa

-

+

5555

Skolas registrācijas maksa

Ned.

Cena

Summa

-

+

50

50

Aģentūras registrācijas maksa

Ned.

Cena

Summa

-

+

55

55

Summa: 0 GBP

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.