+37125451444
info@meridian.lv

Atrašanās vieta

Vasaras skola atrodas pilsētā Paralimni, mierīgā un  gleznainā vietā, netālu no skaistām smilšainām pludmalēm ar kristāli tīru ūdeni, kā arī blakus tūristu atrakcijām un tirdzniecības ieliņām.
Populārais kūrorts Aija Napa atrodas 10 minūšu brauciena attālumā no skolas. Šī pilsēta ir slavena ar savu internacionālo atmosfēru, pludmalēm ar zelta smiltīm, jūras akām un brīnišķīgām dabas ainavām.      
Blakus skolai atrodas arī okeanārijs, Izklaides un ūdens atrakciju parks, kurus ar prieku apmeklē dažāda vecuma skolēni.

Skola

Vasaras programmas tiek organizētas uz britu tipa pansijas skolas bāzes. No septembra līdz jūnijam šeit skolēni no dažādām valstīm mācas pēc starptautiskajām programmām un gatavojas studijām pasaules topa universitātēs, bet vasarā skolā uzņem jauniešus, kuri vēlas uzlabot savas angļu valodas zināšanas, iegūt jaunu mācību pieredzi, iepazīties ar dažādiem cilvēkiem un kultūrām, vienlaicīgi pavadot brīnišķīgu laiku pie jūras.
Skolas rezidences teritorijā atrodas mūsdienīgas mācību klases, kuras ir aprīkotas ar interaktīvajām tāfelēm, nepieciešamo tehniku un gaisa kondicionieriem, datoru laboratorijas, sporta laukumi basketbolam, volejbolam un mini futbolam, telpa filmu skatīšanai, peldbaseins, ēdnīca un kafejnīca. Bērni nedrīkst atstāt skolas teritoriju bez skolotāju atļaujas, tiek nodrošināta uzraudzība 24/7.

Dzīvošana

Dzīvošana notiek jaunajās kopmītnēs skolas teritorijā. Skolēni dzīvo istabās pa trīs. Visās istabās ir sava vannas istaba, kā arī ir viena virtuve uz 3-4 istabām. Divas reizes nedēļā tiek nodrošināta istabas tīrīšana, gultas veļas un dvieļu maiņa.
Tiek sniegti  veļas mazgāšanas pakalpojumi par papildus maksu.
Ēdināšana: trīs reizes dienā. Vietējais profesionālais pavārs katru dienu gatavo svaigus un veselīgus ēdienus jebkurai gaumei un diētiskajām prasībām. 
Tiek nodrošināts bezmaksas transfērs uz kampusu un atpakaļ.

Pasākumu programma

Vasaras skolas programmā ir iekļauti aizraujoši pasākumi pēc nodarbībām: sporta aktivitātes, radošie vakari, diskotēkas, karaoke, viktorīnas, kvesti, kinovakari, Kipras tradicionālais vakars, pastaigas, ūdens atrakcijas.

Programmā ietilpst:
- 1 ekskursija nedēļā uz visu dienu: brauciens uz Limasolas un Pafosas pilsētām ar senā amfiteātra, ostas, cietokšņa, karalisko kapu, mozaīku, Afrodītes dzimšanas vietas apmeklējumu un brīvo laiku tirdzniecības centrā; diena Waterpark - lielākajā tematiskajā parkā Eiropā.

 - 2 ekskursijas nedēļā uz pusdienu: braucieni uz pilsētām Aija Napa, Protaras, Paralimni, Derinya un uz Greco ragu, apmeklējot muzejus, jūras alas, nacionālo parku, vīģes līci un daudz ko citu.

Mācību programma

Apmācību vada profesionālie skolas pasniedzēji, kuriem angļu valoda ir dzimtā valoda. Mācību programma ir paredzēta visu valodas prasmju uzlabošanai: runāšana, saprašana, rakstīšana un lasīšana. Mācību procesā pasniedzēji izmanto mūsdienīgas metodikas un tehnoloģijas, lai nodarbības ir interaktīvas un aizraujošas. Programmas mērķis ir iedziļināties valodas vidē, pielietot jaunas  zināšanas praksē un novērst valodas barjeru saziņā angļu valodā.
Programmā iekļautas 20 angļu valodas stundas pa 45 minūtēm nedēļā. Valodas līmenis – no iesācēja. Nodarbības notiek no rīta. Maksimālais skolēnu skaits klasē – 15. Pirmajā mācību dienā skolēniem jāpilda tests valodas līmeņa noteikšanai, kā arī programmas laikā iknedēļas testi progresa noteikšanai.
Kursa beigās dalībnieki saņem sertifikātu, kas apliecina nodarbību apmeklējumu un sasniegto valodas līmeni.
Visi speciāli izstrādātie programmai mācību materiāli, kā arī kancelejas preču komplekts, tiek izsniegti katram dalībniekam kursa sākumā.

Izbraukšanas datumi

10.07 - 25.07.2021
24.07 - 08.08.2021
07.08 - 22.08.2021


2 NEDĒĻU PROGRAMMAS CENĀ IR IEKĻAUTS: aaviobiļetes, bagāža, lidostu nodokļi, mācības, skolas reģistrācijas maksa, dzīvošana rezidencē skolas kampusā, ēdināšana, sporta un izklaides pasākumi, ekskursijas, mācību materiāli, sertifikāts, transfērs no/uz lidostu, apdrošināšana un mūsu grupas vadītāja pakalpojumi.

Standarta programmas ilgums ir 2 nedēļas. Lai pasūtītu 3, 4 vai vairāk nedēļas, paziņojiet mums pa tel. 67311610, mob.t. 26402020 vai  info@meridian.lv.

Ailītē CENA ir uzrādīta cena 2 nedēļām EUR, tāpēc ailītē NED. norādiet ciparu 1.

Nosaukums Progr. Cena Summa

Summer Programme (20 stundas х 45 min.nedēļā) - 2 nedēļas

-

+

20602060

Summer Programme (20 stundas х 45 min.nedēļā) - 2 nedēļas

Progr.

Cena

Summa

-

+

2060

2060

Reģistrācijas maksa

Nosaukums Skaits Cena Summa

Aģentūras reģistrācijas maksa

-

+

6565

Aģentūras reģistrācijas maksa

Skaits

Cena

Summa

-

+

65

65

Summa: 0 EUR

Pierakstieties uz konsultāciju

Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolniekiemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai meridian.lv. Lasīt vairāk