Mūsu vasaras grupu braucienu foto galerijas

Pašā Vidusjūras centrā, 90 kilometrus uz dienvidiem no Sicīlijas un 230 kilometrus uz ziemeļiem no Tunisijas (Āfrikas) atrodas pasakainā Maltas sala. Pateicoties kristāldzidrajam jūras ūdenim, patīkamajam maigajam klimatam, vietējo iedzīvotāju viesmīlībai, senatnīgajai romantikai, aktīvajai atpūtai un sportam, mieram un drošībai, kā arī iespējai apgūt angļu valodu, kas ir salas otra oficiālā valsts valoda, katru gadu Maltā ierodas tūkstošiem skolēnu, studentu un pieaugušo no dažādām pasaules valstīm.

Saule un jūra

Maltas klimats ir silts, maigs un pateicīgs veselībai. Maltas arhipelāga salās, no kurām galvenās ir Malta, Gozo un Komino, nekad nav aukstu vēju, migla vai sniegs. Laikā no maija līdz oktobrim vidējā gaisa temperatūra ir + 28 С, saulainās dienas garums ir vairāk kā 10 stundas. Peldēšanas sezona sākas maijā. Viskarstākais periods: jūlijs-septembris, bet, pateicoties vēja brīzēm, karstums ir viegli izturams. Nevienu neatstās vienaldzīgu ļoti tīrais un kristāldzidrais Vidusjūras ūdens. Tos, kuriem patīk peldēties, iepriecinās Maltas smilšainās un akmeņainās pludmales, kas atrodas nomaļos, klusos līčos.

Angļu valoda Maltā skolēniem un pieaugušajiem

Malta ir viena no labākajām vietām, kur pavadīt atvaļinājumu vai brīvlaiku un kur var apvienot patīkamo ar lietderīgo – apgūt angļu valodu un atpūsties pie siltas tirkīzkrāsas jūras. 160 gadus Malta ir bijusi Lielbritānijas kolonija, un pa šo laiku lielākajai daļai iedzīvotāju angļu valoda faktiski ir kļuvusi par dzimto. Angļi šeit ir ieviesuši savu izglītības sistēmu un standartus, bet angļu valodas skolas ne ar ko neatšķiras no tām, kas atrodas Anglijā. Jūs varat izvēlēties dažādas intensitātes un tematikas kursus. Tieši tāpēc Malta ir ideāli piemērota vieta angļu valodas apguvei un neaizmirstamai atpūtai. Mācieties ar prieku!

Izklaides un sports

Sporta cienītāji Maltā sev atradīs visdažādākās iespējas nodarboties ar tenisu, jāšanu, futbolu, peldēšanu un citiem sporta veidiem. Malta ir viens no ekoloģiski tīrākajiem kūrortiem pasaulē, jo šeit nav lielu uzņēmumu, un jūra ir kristāldzidra pateicoties arī tam, ka pie tās klinšainajiem krastiem jūrā netiek ienestas smiltis. Tāpēc Malta ir viena no labākajām niršanas vietām.

Grūti uzskaitīt visas tās izklaides iespējas, kas tiek piedāvātas Maltā: festivāli un teatralizēti uzvedumi, lieliskas uguņošanas un populāras diskotēkas, pikniki pie jūras un starptautiskie studentu vakari, jūras kruīzi un ekskursijas…

Ekskursijas

Valleta – Maltas mūsdienu galvaspilsēta, Gozo sala, Mdina – Maltas seno laiku galvaspilsēta, Komino sala un Zilā lagūna, Zilais grots un senie tempļi, braucieni ar kuģīti pa jūru, folkloras tūre, svētku uguņošanas, Sicīlija.

European School of English (14-17.g)

03.08 - 17.08

Pieejamība: 9+

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.