+37125451444
info@meridian.lv

Skola

Ja vēlaties justies kā īstas angļu privātās internātskolas audzēknis, kas mācās skolā ar gadu simtiem ilgu vēsturi, izvēlieties Christ’s Hospital un iejūtaties īsti tradicionālā angļu izglītības atmosfērā!

Christ’s Hospital School, kas atrodas Horsham pilsētā (Saseksas grāfiste), ir viena no greznākajām Anglijas skolām ar bagātu vēsturi. Par savu nosaukumu skolai jāpateicas karalim Edvardam VI, pēc kura norādījumiem 1552.gadā tika atvērtas 3 skolas bērniem. Viena no tām bija Christ’s Hospital School.

Sākotnēji skolai Newgate and Hertford pilsētās bija atsevišķas nodaļas zēniem un meitenēm, bet 1897.gada 23.oktobrī Velsas princis Edvards ielika pamatus jaunai skolas ēkai Horsham pilsētā, kur skola atrodas vēl šobrīd. Horšama atrodas tikai 25 minūšu brauciena attālumā no Getvikas lidostas un 55 minūtes no Londonas.

Christ’s Hospital School piesaista skolēnus no visas pasaules, pateicoties viktoriāņu stila ēkām, sporta centram ar slēgto baseinu un iespēju nodarboties ar dažādiem sporta veidiem. Noteikti jāpiemin arī ēdnīca, kuras interjers izgreznots ar lieliskiem attēliem, kā arī teātra ēka, kuras arhitektūra atgādina slaveno Londonas Globe teātri. Turklāt skolas teritorijā atrodas arī mūsdienīgs sports komplekss, tenisa korti un sporta laukumi dažādiem sporta veidiem. Skolas teritorija aizņem aptuveni 500 hektārus.

Dzīvošana

Skolēni dzīvo astoņās rezidencēs, kas atrodas skolas teritorijā. Katrā rezidencē ir atsevišķa atpūtas istaba skolēniem. Rezidencēs iespējams iekļūt tikai ar kodu. Vienā istabiņā dzīvo ne vairāk par 3 cilvēkiem.

Pasākumu programmas un ekskursijas

Christ’s Hospital School atrodas tūristu iecienītajā Anglijas dienvidu piekrastē, kas ir netālu no Londonas. Papildus pasākumiem, kas tiek organizēti skolas teritorijā, tiek piedāvātas 3 ekskursijas uz pilnu dienu (Londona, Oksforda un Braitona).

Londona
Lielbritānijas galvaspilsēta atrodas tikai 55 minūšu brauciena attālumā ar vilcienu. Ekskursijas laikā studenti iepazīstas ar visnozīmīgākajām apskates vietām Londonas centrā. Pēcpusdienā studentiem ļauts vai nu apmeklēt muzejus un galerijas, vai arī pavadīt brīvo laiku iepērkoties.

Oksforda
Brauciens uz Oksfordu ar autobusu aizņem apmēram 2 stundas. Studenti ne tikai iepazīstas ar vēsturisko pilsētu, bet arī apmeklē kādu no slavenās Oksfordas universitātes koledžām. Pēcpusdiena skolēniem ir brīva, un viņi to var pavadīt pēc saviem ieskatiem.

Braitona
Braitona ir iecienīta kūrortpilsēta Anglijas dienvidu piekrastē. Eksursijas laikā skolēniem ir iespēja apmeklēt slaveno Karalienes paviljonu, kā arī pastaigāties pa gleznaino promenādi vai pavadīt brīvo laiku pludmalē.

Datumi un cenas (2024)

03.07 - 14.08

Programmas cenā ir iekļauts:

Mācības, mācību materiāli, testēšana, sertifikāts, dažādi sporta un izklaides pasākumi, ekskursijas, dzīvošana rezidencē, trīsreizēja ēdināšana, sertifikāts.

! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par konkrēto mācību programmu, noklikšķiniet uz programmas nosaukuma.

Nosaukums Ned. Cena Summa

Summer Course 11-17 gadi (20 stundas х 45 min. nedēļā, dzīvošana rezidencē, TRPL, FB)

-

+

9500

Summer Course 11-17 gadi (20 stundas х 45 min. nedēļā, dzīvošana rezidencē, TRPL, FB)

Ned.

Cena

Summa

-

+

950

0

Transfērs

Nosaukums Skaits Cena Summa

Transfērs vienā virzienā (lidosta Gatwick)

-

+

550

Transfērs vienā virzienā (lidosta Heathrow)

-

+

950

Transfērs vienā virzienā (lidosta Gatwick)

Skaits

Cena

Summa

-

+

55

0

Transfērs vienā virzienā (lidosta Heathrow)

Skaits

Cena

Summa

-

+

95

0

Reģistrācijas maksa

Nosaukums Skaits Cena Summa

Skolas reģistrācijas maksa

-

+

4545

Aģentūras reģistrācijas maksa

-

+

5555

Skolas reģistrācijas maksa

Skaits

Cena

Summa

-

+

45

45

Aģentūras reģistrācijas maksa

Skaits

Cena

Summa

-

+

55

55

Summa: 0 GBP

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.