+37125451444
info@meridian.lv

Atrašanās vieta

Ardingly College atrodas gleznainās pilsētas Haywards Heath piepilsētā, dienvidaustrumos no Londonas, 20 minūšu attālumā no Getvikas lidostas un 20 minūšu attālumā no slavenās kūrorta pilsētas Braitonas, kuru sauc par "Londonu pie jūras". Brauciena ilgums līdz Londonai - apmēram 45 minūtes.

Skola

Ardingly College – viena no slavenākajām Anglijas internātskolām, kas dibināta 1858. gadā. Mācību gada laikā pamatskolu un vidusskolu programmās šeit mācās vairāk nekā 800 britu un ārvalstu skolēnu. Pēc IB programmas rezultātiem 2017. gadā skola iekļuva Lielbritānijas labāko vidusskolu TOP 10.

Vasaras programma tiek rīkota 250 hektāru plašajā skolas kampusā. Skolas teritorijā atrodas mācību korpusi, spēļu laukumi, tenisa korti, slēgtais peldbaseins un kopmītnes. Šeit ir lieliski apstākļi kā mācību procesam, tā atpūtai.

Mācību programma

Vasaras kurss ietver sevī 15 angļu valodas stundas (20 nodarbības pa 45 minūtēm) nedēļā. Skolēnu skaits klasē ir ne vairāk kā 15. Uzņemšana grupās tiek veikta saskaņā ar iepriekšējās pārbaudes rezultātiem. Mācību līmeņi - no iesācēju līdz augstākajam. Nodarbību grafiks ir “zigzags” (no rīta vai pēcpusdienā): 10.00-12.30 vai 14.00 - 16.30.

Dzīvošana

Izmitināšana skolas kopmītnēs, kas atrodas koledžas kampusā. Vienvietīgi, divvietīgi un trīsvietīgi numuri ar savu vannas istabu. Visās mājās ir kopīgas atpūtas telpas ar dīvāniem, televizoru un virtuvi.
Trīsreizēja ēdināšana skolas ēdnīcā. Daudzveidīga ēdienkarte, tai skaitā veģetārie ēdieni, plaša karsto un auksto ēdienu izvēle.

Pasākumu programma

Brīvajā laikā skolēni piedalās dažādās aktivitātēs (Activity Carousel) kopā ar citu valstu vienaudžiem:
- sports (futbols, volejbols, teniss, badmintons, skvošs, peldēšana un citi);
- dažādu interešu nodarbības (māksla un dizains, aerobika, drāma, dejas);
- vakara pasākumi (diskotēkas, karaoke, talantu šovs, filmas, tematiskie vakari un citi pasākumi).
Katru nedēļu - 1 pilnas dienas ekskursija un 1 puse dienas ekskursija (Londona, Braitona, Vinčestera un citas pilsētas).

PASĀKUMU PROGRAMMAS PIEMĒRS

Papildus informācija

Seifs pie grupas vadītāja skolēnu pasu un naudas glabāšanai.
Skolā ir atsevišķs menedžeris, kas atbild par skolēnu labklājību, drošību un veselību.
Skolā ir kafejnīca Apple Cafe, kur var iegādāties dzērienus, saldumus un uzkodas.
Koledža nodrošina veļas mazgāšanas pakalpojumus, skolēniem jābūt līdzi savam dvielim.

Izbraukšanas datumi (2024)

31.07 - 14.08 (vietu nav)


PROGRAMMAS CENĀ IR IEKĻAUTS: aviobiļetes, bagāža, lidostu nodokļi, transfērs no/uz lidostu, mācības, skolas reģistrācijas maksa, mācību materiāli, testēšana, sertifikāts, dažādi sporta un izklaides pasākumi, ekskursijas, dzīvošana koledžas rezidencē,  trīsreizēja ēdināšana, apdrošināšana un mūsu grupas vadītāja pakalpojumi.    


Cenas ir norādītas euro (EUR)

Standarta programmas ilgums ir 2 nedēļas. Lai pasūtītu 3, 4 vai vairāk nedēļas, paziņojiet mums pa tel.: 67311610, mob.t. 26402020 vai  info@meridian.lv.

! Atzīmējiet jūs interesējošo programmu un uzklikšķiniet uz pogas "Tālāk". Jūs redzēsiet pilnu ceļojuma maksu vai varēsiet veikt pasūtījumu online.

Nosaukums Progr. Cena Summa

Junior Course 11-17 (20 stundas х 45 min.nedēļā, dzīvošana rezidencē, 1-3 cilv., En-suite, FB) - 2 nedēļas

-

+

24900

Junior Course 11-17 (20 stundas х 45 min.nedēļā, dzīvošana rezidencē, 1-3 cilv., En-suite, FB) - 2 nedēļas

Progr.

Cena

Summa

-

+

2490

0

Reģistrācijas maksa

Nosaukums Skaits Cena Summa

Aģentūras reģistrācijas maksa

-

+

6565

Aģentūras reģistrācijas maksa

Skaits

Cena

Summa

-

+

65

65

Summa: 0 EUR

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.