+37125451444
info@meridian.lv

Atrašanās vieta

Neaizmirstamas vasaras brīvdienas vienā no slavenākajām Anglijas privātajām skolām, kas dibināta 1567. gadā. Skola ir pazīstama ar to, ka tieši šeit 18.gadsimta vidū tika izgudrots regbijs. Šajā prestižajā skolā ir mācījušās daudzas slavenas personības, piemēram, Lūiss Kerols -  slavenā darba "Alises piedzīvojumi Brīnumzemē" autors.

Rugby School atrodas tāda paša nosaukuma pilsētā ar aptuveni 70 tūkstošiem iedzīvotāju, 1,5 stundu brauciena attālumā no Oksfordas un aptuveni 2 stundas no Londonas. Šis reģions ir pazīstams kā "Heart of England" (Anglijas sirds). Ja jūs vēlaties iepazīstināt savu bērnu ar īstu klasisko Angliju, kuru mēs zinām no Džeinas Ostinas un Elizabetes Gaskellas darbiem, tad tā ir vislabākā vieta.

Skola

Rugby School ar savu seno un mūsdienīgo ēku kompleksu ir izvietojusies 140 akru lielā teritorijā. Šeit ir viss nepieciešamais interesantām mācībām un atpūtai: mūsdienīgas auditorijas, sporta zāles, peldbaseins, spēļu laukumi, tenisa un skvoša korti, kā arī teātris.

Mācību programma 

Mācību programmā ir iekļautas 20 angļu valodas nodarbības pa 45 minūtēm nedēļā. Nodarbības vada profesionāli pasniedzēji ar vismaz 3 gadu pieredzi.

Dzīvošana

Skolēni tiek izmitināti rezidencē skolas teritorijā istabās pa 1-2 vai 3-6 cilvēkiem. Tiek nodrošināta 3-reizēja ēdināšana.

Pasākumu programma

Skola organizē dažādas kultūras, sporta un izklaides aktivitātes. Ierodoties skolēni tiek sadalīti starptautiskās komandās, kuras atšķiras ar T-kreklu krāsu. Visu to laiku, kamēr viņi ir skolā, komandas sacenšas dažādos uzdevumos, kas nodrošina lielisku iespēju praktizēties angļu valodā. Divu nedēļu laikā tiek piedāvātas 5 pilnas dienas ekskursijas uz Kembridžu, Londonu, Linkolnu, Lesteru, Stretfordu pie Eivonas un citām pilsētām.
Ekskursijas: Oksforda un Oksfordas universitātes apmeklējums, Liverpule (Bītlu muzejs),Viktorijas laika pilsēta Blist Hill-brīvdabas muzejs, pilsēta Stretforda pie Eivonas, Bristole, Koventri,Vustera un iepazīšanās ar apskates vietām.

PROGRAMMAS PIEMĒRS

Izbraukšanas datumi (2024)

04.07 - 18.07 (vietu nav)
19.07 - 02.08


PROGRAMMAS CENĀ IR IEKĻAUTS: 
aviobiļetes, bagāža, lidostu nodokļi, transfērs no/uz lidostu, mācības, skolas reģistrācijas maksa, mācību materiāli, testēšana, sertifikāts, dažādi sporta un izklaides pasākumi, ekskursijas, dzīvošana skolas rezidencē,  trīsreizēja ēdināšana, apdrošināšana un mūsu grupas vadītāja pakalpojumi.

Cenas ir norādītas euro (EUR)

Standarta programmas ilgums ir 2 nedēļas. Lai pasūtītu vairāk nedēļas, paziņojiet mums pa tel.: 67311610, mob. t. 26402020 vai info@meridian.lv.

! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par konkrēto mācību programmu, noklikšķiniet uz programmas nosaukuma.
! Atzīmējiet jūs interesējošo programmu un uzklikšķiniet uz pogas "Tālāk". Jūs redzēsiet pilnu ceļojuma maksu vai varēsiet veikt pasūtījumu online.

Nosaukums Progr. Cena Summa

Summer (20 nodarbības х 45 min. nedēļā, dzīvošana rezidencē, FB) - 2 nedēļas

-

+

29900

Summer (20 nodarbības х 45 min. nedēļā, dzīvošana rezidencē, FB) - 2 nedēļas

Progr.

Cena

Summa

-

+

2990

0

Reģistrācijas maksa

Nosaukums Skaits Cena Summa

Aģentūras reģistrācijas maksa

-

+

6565

Aģentūras reģistrācijas maksa

Skaits

Cena

Summa

-

+

65

65

Summa: 0 EUR

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.