+37125451444
info@meridian.lv

Atrašanās vieta

Neaizmirstamas vasaras brīvdienas vienā no slavenākajām Anglijas privātajām skolām, kas dibināta 1567. gadā. Skola ir pazīstama ar to, ka tieši šeit 18.gadsimta vidū tika izgudrots regbijs. Šajā prestižajā skolā ir mācījušās daudzas slavenas personības, piemēram, Lūiss Kerols -  slavenā darba "Alises piedzīvojumi Brīnumzemē" autors.

Skola

Rugby School atrodas tāda paša nosaukuma pilsētā ar aptuveni 70 tūkstošiem iedzīvotāju, 1,5 stundu brauciena attālumā no Oksfordas un aptuveni 2 stundas no Londonas. Šis reģions ir pazīstams kā "Heart of England" (Anglijas sirds). Ja jūs vēlaties iepazīstināt savu bērnu ar īstu klasisko Angliju, kuru mēs zinām no Džeinas Ostinas un Elizabetes Gaskellas darbiem, tad tā ir vislabākā vieta.
Rugby School ar savu seno un mūsdienīgo ēku kompleksu ir izvietojusies 140 akru lielā teritorijā. Šeit ir viss nepieciešamais interesantām mācībām un atpūtai: mūsdienīgas auditorijas, sporta zāles, peldbaseins, spēļu laukumi, tenisa un skvoša korti, kā arī teātris.

Mācību programma un pasākumi

Mācību programmā ir iekļautas 20 angļu valodas nodarbības pa 45 minūtēm nedēļā. Nodarbības vada profesionāli pasniedzēji ar vismaz 3 gadu pieredzi.
Skola organizē dažādas kultūras, sporta un izklaides aktivitātes. Ierodoties skolēni tiek sadalīti starptautiskās komandās, kuras atšķiras ar T-kreklu krāsu. Visu to laiku, kamēr viņi ir skolā, komandas sacenšas dažādos uzdevumos, kas nodrošina lielisku iespēju praktizēties angļu valodā. Divu nedēļu laikā tiek piedāvātas 5 pilnas dienas ekskursijas uz Kembridžu, Londonu, Linkolnu, Lesteru, Stretfordu pie Eivonas un citām pilsētām.

Dzīvošana

Skolēni tiek izmitināti rezidencē skolas teritorijā istabās pa 1-2 vai 3-6 cilvēkiem. Tiek nodrošināta 3-reizēja ēdināšana.

Izbraukšanas datumi:

03.08 - 17.08.2021

PROGRAMMAS CENĀ IR IEKĻAUTS: aviobiļetes, bagāža, lidostu nodokļi, transfērs no/uz lidostu, mācības, skolas reģistrācijas maksa, mācību materiāli, testēšana, sertifikāts, dažādi sporta un izklaides pasākumi, ekskursijas, dzīvošana skolas rezidencē,  trīsreizēja ēdināšana, apdrošināšana un mūsu grupas vadītāja pakalpojumi.    

Cenas ir norādītas euro (EUR)

Standarta programmas ilgums ir 2 nedēļas. Lai pasūtītu 3, 4 vai vairāk nedēļas, paziņojiet mums pa tel.: 67311610, mob.t. 26402020 vai info@meridian.lv.

Mēs garantējam, ka, pasūtot grupu braucienu programmu, mēs jums piedāvāsim vislabākās cenas, kuras daudzos gadījumos ir ievērojami zemākas par oficiālajām skolas cenām. Ja mācību iestādes publiskajos materiālos jūs atradīsiet zemāku cenu par mūsu piedāvāto, mēs piedāvāsim jums atlaidi, kas nosegs cenu starpību.

! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par konkrēto mācību programmu, noklikšķiniet uz programmas nosaukuma.
Aprēķiniet sava ceļojuma maksu vai pasūtiet programmu online.
Atzīmējiet jūs interesējošo programmu un uzklikšķiniet uz pogas pasūtījuma summa. Jūs redzēsiet pilnu ceļojuma maksu vai varēsiet veikt pasūtījumu online.

Nosaukums Progr. Cena Summa

Summer (20 nodarbības х 45 min. nedēļā, dzīvošana rezidencē, FB) - 2 nedēļas

-

+

25952595

Summer (20 nodarbības х 45 min. nedēļā, dzīvošana rezidencē, FB) - 2 nedēļas

Progr.

Cena

Summa

-

+

2595

2595

Reģistrācijas maksa

Nosaukums Skaits Cena Summa

Aģentūras reģistrācijas maksa

-

+

6565

Aģentūras reģistrācijas maksa

Skaits

Cena

Summa

-

+

65

65

Summa: 0 EUR

Pierakstieties uz konsultāciju

Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolniekiemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai meridian.lv. Lasīt vairāk